Gaziantep’te tüm uydu alıcı markalarına sahip alıcılarınızın kurulumunu, onarımını, yedek parçasını ve satışını tek çatı yani Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri çatısı altında birleştirdik! Gaziantep’te uyducu hizmetlerinin, uydu servislerinin yetkili noktası olarak hizmetinizdeyiz.

 

SERVİS TELEFON NUMARAMIZ;

0 342 322 90 87

444 90 84

7/24 İRTİBAT NUMARALARI;

0 505 118 55 62

0 505 987 00 27

 

Firmamızın vizyonu en yeniyi, teknolojik gelişmeleri, en kaliteli ürünleri siz değerli Gazianteplilerle aralıksız buluşturmak. İş yaşamımızın ilk beş yılı içinde Gaziantep ilinin her ilçesinde birer şubeyle sizlere anında servis lüksünü yaşatmak ve uydu alıcısı olmayan hane bırakmamak.

 

Misyonumuz ise her müşterimize eşit kalitede hizmet etmek!

 

Tüm bunlar ışığında bizlerden desteklerini esirgemeyen ve esirgemeyecek tüm Gazianteplilere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri ürün politikasını ve fiyatlandırma politikasını da adına yakışacak şekilde hazırladı. Gaziantep’te uydu servisi hizmetinde fiyatlarımızdan daha uygun bulabileceğiniz bir servisin olabileceğini düşünmüyoruz. Minimum kar maksimum hizmeti vermek derdindeyiz. Önceliğimiz kusursuz servis hizmetiyle müşteri memnuniyetini sağlamak. 

 

Firmamızın kapısını aralayarak kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilirsiniz. Servis çalışanlarımız, yönetim kadromuz, müşteri temsilcilerimiz ve satış personelimizle bizle büyük bir aileyiz. Şunu unutmayın ki; bu aile Gazianteplilere hizmet etmek için bir araya geldi! Sektörün en iddialı ekiplerini hazırlamaktaki amacımızı sizler biliyorsunuz ama bizler tekrar etmek istiyoruz. Tek amacımız kentimize yakışan, hak ettiğiniz uydu, bilgisayar ve çanak anten hizmetlerini sizlere aktarabilmek. Ve bu yolda elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza dair sizlere söz veriyoruz.

 

Verdiğimiz sözü yerine getirmek için öncelikle ekiplerimizde yer alan çalışanlarımızı özel testlere ve eğitimlere tabi tutuyoruz. Gaziantep’te çanak anten servisi birimimizde bulunduğundan bu birimin ekiplerine öncelikle montaj konusunda özel çalışmalar yaptırıyoruz. Bu pratikler sonunda servis çalışanlarımız çanak anteni konusunda oldukları kadar, montaj konusunda da % 100 başarıya sahip oluyorlar.

 

Siz değerli site ziyaretçilerimize kısa da olsa firmamızdan, hedeflerimizden, üzerimize aldığımız sorumluluklardan ve servisçilik anlayışımızdan bahsetmeye çalıştık. Umarız hizmetlerimiz ve firmamız hakkında yararlı bilgileri edinmişsinizdir. Bizim, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, servislerimiz hakkında kafanıza takılan sorunuz varsa çağrı merkezlerimizi arayarak konuyla ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Uydu sistemleri ve alıcılarınızla ilgili yaşadığınız sorunlarda da aynı çağrı merkezi numaramızdan yetkili personelimize ulaşabilirsiniz.