Gazianteplileri sıra dışı bir servis anlayışı ile tanıştırmaya kararlıyız. Bu güne kadar ev ve iş yerlerinizde kullandığınız eşyaların kurulum, bakım ve arızalarında mutlaka servis hizmeti almışsınızdır. Ve bu servis hizmetini almak için ya dakikalarca telefonda beklemişsinizdir veya evinizde günlerce servisin gelmesini beklemişsinizdir. Firmamız sizlere her eşyanızın servisini veremese de, alanı kapsamına giren uydu, uydu hizmetleri, çanak anten servisi çerçevesinde kusursuz hizmet vermektedir.

 

HEMEN BİZİ ARAYIN;

0 342 322 90 87

444 90 84

7/24 SERVİS HATLAR;

0 505 118 55 62

0 505 987 00 27

 

Gaziantep’te çanak anten servisi ve uydu cihazları hizmetlerimizi sizinle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Dediğimiz gibi ezber bozan servis anlayışını sizlere yaşatacağız. Servisimiz bünyesinden siz değerli Gaziantep’te ikamet eden vatandaşlara hangi hizmetleri vermekteyiz biraz detaylandırarak konuya başlayalım.

 

Bu günden itibaren artık Gaziantep’te uyducu bulabilmek için zorlu anlar yaşamanıza gerek yok! Servislerimiz içinde TV kanal ayarlarınızı yaptırabileceğiniz, uydu cihazlarınızın arızalarını tespit ve onarımını yapan, dünya ve ulusal kanalları yüksek görüntü kalitesiyle izlemenize fırsat veren uzman ekiplerimizle kentimizde servis hizmeti veriyoruz. Dünya markası uydu alıcılarının yetkili servisi olarak başladığımız işimizin en iyisi olmayı hedefliyoruz. Hedefimize ulaşmak içinse durmadan araştırıyor, kendimizi geliştiriyor, teknolojik ilerlemeleri yakından takip ediyoruz. Zaten servisimizde tüm ekip çalışanlarımız alanlarında gerekli eğitimlerden geçmiş, geçerli belgelere sahip ve uzun yıllardır alanımızda aktif olarak tecrübe edinmiş bireylerden oluşmaktadır.

 

Gaziantep’teki uydu servisimizde tüketicilerin ilk tercihlerinde yer alan markalı uydu alıcıları satış reyonlarımızdaki yerini almıştır. Goldmaster, Digitürk, Next & NextStar, Sunny, D-smart bu markalardan sadece birkaçıdır. Bu markaları ve fazlasını reyonlarımızdan inceleyebilirsiniz. Firmamzıdan yapacağınız her alış veriş garantili olarak sizlere sağlanmaktadır. Üstelik kurulum içinde ekstradan ücret ödemeniz gerekmemektedir. Ödeme şartlarını ve taksit olanaklarını satış temsilcimiz sizlere ayrıntılı olarak verecektir. Bizlerden ister servis talep edin ister cihaz alın, bütün işlemlerinizde kredi kartıyla ödeme yapma şansınız bulunmaktadır.

 

Servisimiz çalışma saatleri içinde Gaziantep merkezine, tüm mahallelerine, ilçelere ve köylere servis araçlarıyla hızlı servisçilik hizmeti sağlamaktadır.

 

Sizlere günün her anında yardım servisimizin sorumluluğundadır. Arıza, bakım – onarım, uzaktan satış, uzaktan yardım desteklerimizden yararlanmak istiyorsanız numaralarımızı tuşlamanız, çağrı merkezime istediğiniz hizmeti ifade etmeniz yeterlidir.