Çevreye duyarlı hizmet anlayışımızla görüntü kirliliğine izin vermeden sağlam ve kaliteli uydu montaj hizmetlerimizle daha keyifli televizyon deneyimi sizleri bekliyor.

 

0 342 322 90 87

444 90 84

7/24 hatlar;

 0 505 118 55 62

 0 505 987 00 27

 

Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışıyla müşteri istekleri doğrultusundaki uydu alıcı ve montaj işlerini kısa sürede, ücretsiz keşif avantajıyla sunuyor.

 

Televizyonunuza En Uygun Uydu Montajı

Gaziantep Uydu Montaj hizmetleri, televizyonunuzun özelliklerine uygun marka ve model uydu alıcılarının montajını, görüntü kirliliğine müsaade etmeden, ihtiyacınıza en uygun çözümü, en ekonomik olarak sağlar.

 

Montaj Sonrası 6 Aylık Garanti Sunuyoruz

Uzman personelimiz ile ihtiyacınız olan uydu sistemlerinin, çanak antenlerin çevreye duyarlı montajını sağlıyoruz. Kurulum sonrası 6 aylık garantili montaj hizmetimizle Gaziantep’te ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Müşteri Memnuniyetinde 7/24 Hizmet

Gaziantep Uydu Montaj hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetini hedefler.

 

Bu yüzden 444 90 84 numaralı telefonumuzu 7/24 arayabilirsiniz.

 

Merkezi Sistem Uydu Montaj Hizmetleri

Gaziantep Merkezi Sistem Uydu Montaj hizmeti veren Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, merkezi sistem uydu ihtiyacınız için en doğru projelendirmeyi yaparak, çevre bilinci taşıyan montaj hizmetlerini, eksiksiz ve kaliteli olarak tamamlar.

 

Hemen Arayın

 

444 90 84 numaralı telefondan Gaziantep Uydu Montaj ve Uydu Servis Hizmeti sunan Global Bilgisayar ve Uydu Sistemlerine ulaşın.

Adres: Global Web Dizayn İnternet Bilişim Teknolojileri Tanıtım ve Ticaret Ltd. Şti.

Fatih Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurlutuş Apt. Altı. 153/A Şehitkâmil/GAZİANTEP