Televizyonlarınızı dünya ile buluşturan uydu çanak antenler, gelişen teknoloji ile çok daha kaliteli görüntüler almanızın yanında interaktif işlevler sağlıyor.

 

Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, yenilikçi televizyon teknolojilerin öncüsü Digiturk, D-Smart gibi dijital yayın satışını gerçekleştirmenin yanında, kaliteli markalardan oluşan çanak anten satışlarıyla da ihtiyaç duyduğunuz tüm uydu sistemlerinin satış, servis ve montaj hizmetlerini gerçekleştiriyor. 

BİZİ HEMEN ARAYIN;

 

0 342 322 90 87

444 90 84

7/24 hatlar:

 0 505 118 55 62

0 505 987 00 27

Televizyonunuza En Uygun Çanak Anteni Seçin

Gaziantep Uydu Çanak Anten Satışında lider marka Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, televizyonunuzun özelliklerine uygun marka ve model uydu alıcılarını uygun fiyat ve geniş ödeme seçeneği avantajlarıyla sunuyor.

 

Daha İyi Görüntüler Almak İçin Daha Kaliteli Reciever Cihazı

Uzman personelimiz, ihtiyacınız olan çanak anten ve reciever seçiminde sizlere rehberlik ederek, ihtiyacınıza en uygun ve en ekonomik olan cihazı satın almanıza yardımcı olur.  

 

Uydu Sistemlerinde Garantili Ürünleri Tercih Edin

Gaziantep Uydu Çanak Anten Satış hizmetlerimizde yalnızca kaliteli ve garantili ürünlerin satışı yapılmaktadır. Aldığınız tüm ürünler servis hizmetini de yaptığımız üretici firma tarafından 2 yıllık garanti ile sunulmaktadır.   

 

Satış Sonrası Montaj Hizmetleri

Gaziantep Uydu Çanak Anten Satışı hizmeti veren Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, satış sonrası montaj ve kurulum hizmetleriyle, uydu sistemleri gereksinimlerinizi tek noktadan karşılayabiliyor.

 

Hemen Arayın Uydusuz Kalmayın

 

444 90 84 numaralı telefondan Gaziantep Uydu Çanak Anten Satışı ve Uydu Servis Hizmeti sunan Global Bilgisayar ve Uydu Sistemlerine ulaşın.

 

Adres: Global Web Dizayn İnternet Bilişim Teknolojileri Tanıtım ve Ticaret Ltd. Şti.

Fatih Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurlutuş Apt. Altı. 153/A Şehitkâmil/GAZİANTEP