Televizyon teknolojilerini izleyenlerle buluşturan uyducular, montajdan uydu ayarlamaya, kurulumdan kanal ayarlama hizmetlerine kadar tüm iş akışını yürütüyor. Televizyonu yayınla buluşturan işinin ustası uyducular Gaziantep Uyducu hizmetleri Global Bilgisayar ve Uydu Sistemlerinde sizlerle.  

0 342 322 90 87

444 90 84

7/24 hatlar;

 0 505 118 55 62

0 505 987 00 27

Daha kaliteli televizyon yayınları için kaliteli cihazlara sahip olmak her zaman yeterli olmayabilir. Doğru ve usta ellerde yapılmayan montaj işlemleri gerçek kalitede görüntü almanıza en büyük engeldir.

 

Hızlı Erişim ve Doğru Montaj

Gaziantep Uyducular, Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri bünyesinde hizmet veren işinin ustası profesyonellerdir. Size hızlı erişim ve doğru montajın garanti edildiği firmamızdan alacağınız hizmetle, televizyonunuz olması gereken netlikte görüntü aktarır.

 

Montaj Sonrası Teknik Destek ve Garanti

Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, montajını yaptığı tüm uydu alıcıların, çanak antenlerin montaj sonrası da teknik destek ve 6 aylık montaj garantisi ile daima sizlerin yanında.

 

Görüntü Kirliliğine Dur Demek İçin Çevre Bilinci

Gaziantep Uyducu, tüm montaj ve kablo çekimlerinde çevre bilincine hassasiyet gösteren, görüntü kirliliğine asla müsaade etmeyen, şık montaj hizmeti ile tüm Gaziantepli hemşerilerimiz hak ettiği hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor.

 

Hemen Arayın Uyducu Gelsin

444 90 84 numaralı telefondan Gaziantep Uyducu ve Uydu Servis Hizmeti sunan Global Bilgisayar ve Uydu Sistemlerine ulaşın.

Adres: Global Web Dizayn İnternet Bilişim Teknolojileri Tanıtım ve Ticaret Ltd. Şti.

Fatih Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurlutuş Apt. Altı. 153/A Şehitkâmil/GAZİANTEP