Televizyon yaşamımızda önemli bir yere sahip teknolojik araçlardan biri. O nedenle evlerimizde salonlarda kendine baş köşede yer buluyor. Tüm dikkatleri üzerine toplayıp işini yapan televizyonlar, HD uydu alıcılar olmadan beklenen görüntüleme performansına kavuşamıyor. 

 

0 342 322 90 87

444 90 84

7/24 hatlar;

 0 505 118 55 62

0 505 987 00 27

 

Gelişen görüntüleme teknolojileri sayesinde çok daha keskin görüntüler ve daha canlı renklerle izlediğimiz televizyon keyfimiz oldu. Tüm bu teknolojilerin temelinde HD ve Full HD görüntü kalitelerine uyumlu televizyonların ve uydu alıcıların bulunduğunu da unutmamak gerekiyor. Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, gerçek görüntü deneyimi sağlayan Full HD uydu alıcı satış ve teknik servisiyle tüm Gaziantep’i HD kalitesinde televizyon görüntülerine kavuşturuyor.

 

Gerçek Görüntü Kalitesi İçin Kaliteli HD Uydu Alıcı

Gaziantep HD Uydu Alıcı Satış ve Teknik Servis Hizmetleri sunan Global Bilgisayar ve Uydu Sistemleri, televizyonunuzun özelliklerine uygun marka ve model HD uydu alıcılarını 2 yıl garantili olarak sunuyor. Almış olduğunuz tüm uydu alıcılar aynı zamanda teknik servis hizmetini sunduğumuz kaliteli ve marka ürünlerden oluşuyor.

 

Garantili Montaj

Firmamızdan almış olduğunuz tüm HD uydu alıcılar, garantili montaj hizmetimizle doğru ellerde doğru şekilde kurulumu yapılarak tek noktadan uydu sistemlerine sahip olabilirsiniz.

 

Hemen Arayın

 

444 90 84 numaralı telefondan Gaziantep HD Uydu Alıcı Satış ve Uydu Servis Hizmeti sunan Global Bilgisayar ve Uydu Sistemlerine ulaşın.

Adres: Global Web Dizayn İnternet Bilişim Teknolojileri Tanıtım ve Ticaret Ltd. Şti.

Fatih Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurlutuş Apt. Altı. 153/A Şehitkâmil/GAZİANTEP